т. (067) 463 - 09 - 83

Про компанію

Юридична компанія «РЕАЛІС»

Юридична компанія «Реаліс» заснована в 2003 р.
За період становлення і розвитку ми відточували свою майстерність на практиці. Багато з ким із наших клієнтів за цей час відносини переросли в дружні. Нас рекомендують друзям і знайомим. Тривала співпраця – це яскравий приклад того, що нам довіряють.
Великий практичний досвід - це те, що помітно виділяє нас серед інших аналогічних компаній.
У складі нашої команди працюють досвідчені юристи та адвокати. Багато хто не бачать різниці між двома цими спеціальностями, але вона є. При зверненні до нас з якоюсь проблемою, після ретельного її аналізу ми визначимо найбільш вірогідний сценарій подальшого розвитку ситуації і визначимо фахівця саме з тої області права, який зможе надати Вам найбільш ефективну допомогу.
Ми не працюємо за шаблоном, кожна ситуація вимагає індивідуального підходу, з тим щоб врахувати всі деталі і нюанси конкретної справи. Ми намагаємося працювати відкрито і прозоро, щоб клієнт міг контролювати всі стадії надання йому тієї чи іншої послуги. Ми пояснимо Вам весь процес і нюанси Вашої справи «людською» і доступною мовою, без хитромудрих слів і незрозумілої термінології.
Часом, навіть в самій безнадійній, на думку клієнта, справі, фахівець може побачити слабке місце, здатне докорінно вплинути на результат справи.
Для початку нашого спілкування, Вам слід з нами зв'язатися і описати свою проблему, і ми обов'язково допоможемо Вам впоратися з труднощами.

Зв'яжіться з нами:

(067) 463 - 09 - 83

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зручність роботи

Ми вирішимо будь-якої правової питання, з яким ви зіткнетеся. Оформимо всі необхідні документи, зареєструємо підприємство, отримаємо потрібні ліцензії. Ми правильно складемо претензію і договір, допоможемо при проведенні перевірок, а також захистимо ваші інтереси в суді.

Ми пропонуємо крупному, середньому і малому бізнесу комплексне вирішення проблем, починаючи від реєстрації та ліквідації компанії і закінчуючи юридичним та аудиторським супроводом на всіх етапах її розвитку.

Особливістю нашої роботи є побудова довгострокових відносин з нашими клієнтами, заснованих на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта та збереження конфіденційності інформації.

Ми створюємо для клієнтів кращі умови роботи c їх контрагентами та державними органами.

Наша мета - допомогти не тільки зареєструвати бізнес, але і успішно його вести. У роботі з клієнтами ми формуємо зручні умови і гнучкий підхід до вирішення завдань. Всі послуги абсолютно прозорі.

Наша мета - захист бізнесу.

Правильна побудова бізнесу:

Ми уважно стежимо за змінами в законодавстві і розширюємо спектр надаваних послуг відповідно до вимог сьогоднішнього дня, тому наше основне завдання - це правильна побудова бізнесу, починаючи від вибору організаційно-правової форми і закінчуючи податковою оптимізацією діяльності підприємства. Правильна організація структури підприємства передбачає економічну безпеку фірми, захист активів, в т.ч. та оптимізацію оподаткування, а так само враховує фактор подальшого розвитку фірми.

Великий професійний досвід:

Ми існуємо на ринку юридичних послуг з березня 2003 року. Досвід, накопичений нами за весь час роботи, дозволяє нам запропонувати своїм клієнтам високу якість юридичних послуг.

Ми мінімізуємо ризики

Мінімізація бізнес-ризиків - важливе завдання. Ми прагнемо не лише передбачити можливі ризики,

а й попередити їх. Будь-який висновок договору або вчинення реєстраційних дій ми виконуємо з урахуванням можливих небажаних ситуацій.

Вартість послуг >>