т. (067) 463 - 09 - 83

Судова практика

У даному розділі будуть розміщуватися матеріали судової практики з питань, які, на наш погляд, заслуговують на увагу і які найчастіше виникають у наших клієнтів. Нижче будуть викладатися тексти реальних судових рішень (не обов'язково тих справ, у яких ми брали безпосередню участь), з коментарями наших фахівців.
Нагадуємо, що статті можуть коментуватися відвідувачами нашого сайту. Запрошуємо до обговорення тем, що Вас цікавлять, адже в суперечці народжується істина!

Як змусити державного чиновника виконати рішення суду

На сьогоднішній день досить поширеною практикою є ігнорування державними чиновниками на місцях судових рішень на користь фізичних та юридичних осіб про зобов'язання державного органу вчинити ту чи іншу дію. Найбільш часто ми зустрічаємося з такою практикою при спілкуванні з податковими органами, наприклад - відновити від'ємне значення з ПДВ, прийняти звіт, зареєструвати податкову накладну, відновити раніше скасовану реєстрацію в якості платника ПДВ, внести зміни до даних автоматизованих інформаційних систем по платнику податку, тощо.

Детальніше ...

Економічні злочини

Об'єктами посягання економічних злочинів є економічні права, майнові та виробничі відносини. Така характеристика економічних злочинів змушує відносити їх до одних з найскладніших для судового розгляду. Участь у подібних справах вимагає від адвокатів різнобічних знань і великого досвіду.
Поширений стереотип про те, що економічні злочини - поняття зі сфери діяльності підприємців. Це вірно лише частково. Досить поглянути на розвернутий список того, що за законом може вважатися економічним злочином, щоб зрозуміти: адвокат відповідного профілю одного разу може знадобитися практично будь-якій людині.

Детальніше ...