т. (067) 463 - 09 - 83

Послуги

Юридичні послуги

ЮК Реалис надає юридичні послуги за наступними напрямками:

 • супровід господарської діяльності підприємств, ФОП (абонобслуговування),
 • оскарження рішень податкових органів,
 • супроводження перевірок контролюючими органами (податкова, прокуратура, СБУ, МВС),
 • захист в кримінальних провадженнях,
 • участь нашого адвоката при проведенні слідчих дій правоохоронними органами за участю клієнта,
 • судове представництво в судах всіх юрисдикцій,
 • юридична експертиза та розробка Договорів,
 • юридичний аудит,
 • супровід угод,
 • визнання угод недійсними,
 • реєстраційні послуги (відкриття компаній, філій, представництв та ін.),
 • трудове право (в т.ч. кадровий аудит і постановка кадрового діловодства),
 • податковий консалтинг,
 • повернення боргів,
 • отримання виписок та витягів з ЄДР.

Ми пропонуємо два основних варіанти правового супроводу:
- проектні роботи - оплата за разово надану послугу.
- абонентське обслуговування (юридичний аутсорсинг) , яке дозволяє використовувати істотну знижку, у разі укладення договору на щомісячний юридичний супровід.

Детальніше про вартість послуг >>
Для юридичних осіб

Юридична компанія «Реаліс» надає весь спектр юридичних послуг для підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців. Ми надаємо той же комплекс послуг, що й штатний юрист підприємства, але  співвідношення досвіду і ціни в нашому випадку незрівнянно вище, а саме: у разі укладення договору на абонентське обслуговування діяльності Вашого підприємства, Ви отримуєте допомогу цілої команди досвідчених юристів за ціною рівною місячній зарплаті недавнього випускника без практичного досвіду в юриспруденції. При укладанні договору на постійне абонентське обслуговування, Ви істотно економите на вартості наших послуг в порівнянні з тим, якби Ви звернулися за разової допомогою. У період нашої співпраці наші юристи виступлять в ролі буфера між посадовими особами Вашого підприємства та контролюючими органами, що дозволить не тільки уникнути можливих неприємностей, а й збереже нерви Вашого керівника. Абонентська плата має фіксований розмір і не залежить від обсягу наданих послуг, протягом проплаченого періоду. На суму абонентської плати складається податкова накладна, що дає право клієнтові на податковий кредит.
У період юридичного Абонобслуговування ми надаємо такі послуги як складання та аналіз договорів з контрагентами, ділове листування з клієнтами, складання претензій, відповідей на претензії незадоволених контрагентів, супровід документальних податкових перевірок, оскарження результатів перевірок податкових органів, складання відповідей на запити контролюючих органів, складання необхідних процесуальних документів для звернення до суду, представлення інтересів клієнта в судах усіх юрисдикцій, оскарження негативних судових рішень, допомогу бухгалтеру в складних ситуаціях в податковому обліку, кадрові питання, реєстрація змін до установчих документів, зміна засновників або керівника компанії, ліквідація підприємства тощо . У випадку, якщо у Вас немає необхідності в постійному юридичному супроводі діяльності Вашого підприємства, або у Вас вже є  штатний юрист, але йому не вистачає практичного досвіду в якійсь ситуації, ми можемо укласти договір на разову послугу або певний обсяг робіт (наприклад оскарження податкового повідомлення-рішення податкового органу, присутність нашого адвоката під час допиту Вашого працівника, тощо). Такі послуги носять разовий характер, а їх ціна залежить від складності самої справи і кількості необхідного для її надання часу.

Для фізичних осіб

Усі клієнти Юридичної компанії «Реаліс» отримують всебічну підтримку в основних галузях права, в т.ч. допомога адвоката у кримінальних справах.
Наші фахівці допоможуть Вам у спілкуванні з державними органами, у веденні судових справ, виберуть і реалізують найбільш оптимальну стратегію для досягнення максимально позитивного для Вас результату.
Після ретельного вивчення ситуації, що у Вас виникла, Ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу або консультацію.

Зв'яжіться з нами:

(067) 463 - 09 - 83

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.