т. (067) 463 - 09 - 83

Приватний адвокат

Петрик Сергій Анатолійович

  • ВНЗ: Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана
  • Освіта: дві вищі освіти за спеціальностями:
    - бухгалтерський облік та аудит,
    - Правознавство.

Адвокат по економічних злочинах

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 5397/10

Маю досвід роботи в правоохоронних органах, загальний стаж в галузі права з 1997 року.
Спеціалізуюся на:
- Веденні кримінальних справ різних категорій (злочини у сфері економіки, посадові злочини, злочини проти особистості, проти громадської безпеки та порядку та ін.);
- Правовому обслуговуванні юридичних осіб;
- Веденні справ цивільно-правової спрямованості в судах загальної юрисдикції.

Представляю інтереси своїх клієнтів на всіх рівнях системи кримінального правосуддя, а також в судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах.
Маю багатий досвід  для того, щоб зрозуміти Вашу особисту ситуацію, проконсультувати Вас і ефективно визначити оптимальну стратегію для вирішення ваших проблем найбільш ефективним способом.
Надаю кожному клієнту:
персональні послуги - працюю напряму з моїми клієнтами і глибоко вникаю в Вашу ситуацію, даю Вам своєчасні та змістовні відповіді, тісно співпрацюю з Вами, щоб допомогти в цій ситуації.
Компетентність - я розумію, що це складний час для Вас або Вашого бізнесу і надаю кваліфіковану юридичну підтримку, щоб допомогти Вам позбавитися  проблеми і повернути стабільність у Ваше життя. Я розповім про способи вирішення Вашої проблеми так ретельно, що Ви отримаєте можливість приймати оптимальні рішення в сформованих обставинах.

Всі умови моєї участі в справі і вартість юридичної допомоги визначаються індивідуально і оформляються письмовою угодою.